Bir Mektup

Fikrim, düşüncem, iç sesim, gece gündüz seni düşünen aklım, hayalim, karışık kafam, çocuk kalbim, olgun düşünen beynim… Merhaba.

Bizim kalplerimiz bir, saf, temiz, çocuk, aşık, deli, divane… Ve kalplerimiz hiç vazgeçmeyecek birbirinden. Asla.

Ya ben yazmaktan bıktım, usandım. Ben artık yazdığım cümleleri yüzüne söylemek istiyorum. Sesini duymak, seni görmek, seni bilmek, seni yanımda hissetmek istiyorum. Sana dokunup, öpüp sarılmak istiyorum. Bir kere ya, sadece bir kere sarılmak. Gerçi bir daha asla bırakmazdım. Bırakamazdım.

mek

Uzağımdasın. Kokunu bile bilmiyorum. Kokun nasıl acaba? Nasıl sarılıyorsun? Nasıl öpüyorsun? Nasıl bakıyorsun? Nasıl oluyor da hiç yanyana gelmediği birine aşık olabiliyor, her düşünde, her sesini duyuşunda aynı heyecanı hissedebiliyor insan? Seninle ilgili bir sürü şey biliyorum ama şu an ne yaptığın hakkında hiç bir fikrim yok. Tek bildiğim; henüz karşına çıkmadığım için mutsuz olman.

İçimde anlamsız bir duygu var. Mutluyum, hatta umutluyum. Sanki böyle günlerim daha bir anlamlı. Aslında aynı sıradan günler. Fakat… Farkına varamayacak kadar aşığım. İşte bunu seviyorum.

Seni daha kazandığımın bile yeni farkına varmışken kaybetme korkusu yaşıyorum. Nasıl bir duygudur bu? Var mı bundan öte bir his? Bence yok hayatım.

Ben seninle çay içmek istiyorum.Küçük bir evde büyük hayaller kurmak istiyorum. Sana karşı şarkı söylemek istiyorum. Ben seni deli gibi seviyorum. Seninle yaşlanmak istiyorum. Bakışlarını görmek, ellerimle saçlarına dokunmak, gözlerimle kirpiklerini saymak, ellerimle ellerini tutmak, kulaklarımla sesini canlı duymak istiyorum. İşte o zaman dünya dönsün, zaman akıp gitsin… Boşver. Sen sadece “ikimiz” için durdur zamanı.

Son olarak bu fotoğraf burada dursun…

tumblr_ndwojgQVQx1rlhvpdo1_500

En çok da burnundan. Gülme, ciddi söylüyorum.(Ahmed Arif // Leyla Erbil’e Mektuplar “Leylim Leylim”)

Reklamlar

Bir Mektup” üzerine 8 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s